Meniu
Your Cart

Naujienos RSS Srautas

2020-Apr-Tue Keltuvo priežiūros darbai
0 5249
Tikrinkite keltuvą reguliariai kas tris mėnesius. Jeigu keltuvas yra naudojamas dažnai ir intensyviai, nešvariose patalpose, ar prie kenkiančių aplinkos sąlygų, keltuvo priežiūros darbai turi būti atl..
2020-Apr-Tue Kada atliekamas keltuvo saugumo patikrinimas?
0 5230
Saugumo patikrinimas reikalingas, jog būtų galima įsitikinti ar darbas su keltuvu bus saugus. Saugumo patikrinimas atliekamas šiais atvejais: Po pirmųjų keltuvo montavimo darbų; Reguliarus tikrin..
2020-Apr-Tue Autokeltuvo montavimo taisyklės
0 7111
Keltuvo montavimo darbai turi būti atliekami apmokyto ir kvalifikuoto gamintojo personalo arba gamintojo oficialių atstovų montuotojų. Mūsų serviso įrangos montuotojai yra pilnai apmokyti sumontuot..
2020-Apr-Thu Kokias pasirinkti grindis autoservisui?
0 4868
Kokias pasirinkti grindis autoservisui?     Dažnai, kai įrenginėjami nauji automobilių ar kitų transporto priemonių servisai, savininkai svarsto kokia grindų danga būtų tinkamiausia ir praktiškiausia...
2020-Apr-Wed Serviso įrangos aptarnavimo paketai
0 4137
     BalticDiag serviso įrangos technikų komanda teikia įvairias paslaugas, nuo įrangos montavimo iki periodinės jau naudojamos įrangos priežiūros. Serviso įrangos aptarnavimo paketai – individualus s..
2020-Aug-Fri Automobilinio keltuvo montavimas garaže
0 8222
Automobilinio keltuvo montavimas garaže    Šis amžius įnešė daugybę inovacijų visose srityse, kurios gerina žmogaus gyvenimo būdą, bei lengviną jo kasdienybę. Dar prieš dešimt metų norint namie suremo..
2020-Sep-Thu Padangų serviso įranga - viskas, ką turite žinoti
0 5845
Padangų keitimo sezono verslas - ko jums reikia?    Ką reikėtų žinoti prieš atidarant savo padangų servisą? Kokia yra pagrindinė įranga, kuri padėtų prikviesti klientus? Prieš atidarydami padangų remo..
2020-Oct-Tue Weber įrangos katalogas 2020
dariubds 0 5141
Naujausiame 2020 metų kataloge rasite: vienos, dviejų ir keturių kolonų keltuvus, motociklų keltuvus, padangų keitimo staklių rinkinius, žirklinius keltuvus, kompresorius, dirbtuvių spintelių sistemas..
2021-Apr-Mon Kaip išsirinkti ašies keltuvą?
0 6391
Kaip išsirinkti ašies keltuvą?Patogiam ir efektyviam darbui servise reikalinga profesionali sertifikuota įranga, kurios mechanikams padėtų kuo greičiau ir profesionaliau atlikti savo darbą. Ašies kelt..
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)