Automobilinio keltuvo montavimas garaže

    Šis amžius įnešė daugybę inovacijų visose srityse, kurios gerina žmogaus gyvenimo būdą, bei lengviną jo kasdienybę. Dar prieš dešimt metų norint namie suremontuoti automobilį buvo naudojamos vadinamosios „duobės“ garažuose. Tie kas jų neturėjo, naudojo rankinius domkratus arba ieškojo artimo žmogaus, kuris priimtų į savo garažą suremontuoti automobilį. Ekonomika augo ir tai darė įtaką žmonių pragyvenimo lygiui, todėl žmonės gali sau leisti automobilius remontuoti autoservisuose. Iš paklausos atsirado ir pasiūla, steigėsi servisai, augo vartotojų dalis, kurie automobilius ar kitas transporto priemones juose tvarkė. Tačiau visais laikais egzistuoja vartotojų dalis, kuri remontuoja automobilius savo jėgomis, namų sąlygomis. Šie asmenys pasiskirstę į dvi grupes: vieni nori sutaupyti pinigų, o kitiems tai didžiulis hobis ir aistra, kuri atneša daugybę žinių bei patirties automobilių sferoje. 

Net ir šiais laikais įsirengti duobę garaže kainuoja didžiulius laiko ir pinigų kaštus. Tačiau technologijos leidžia pasiūlyti kainos ir kokybės santykį turinčias alternatyvas. Todėl buityje naudoti siūlomi dviejų rūšių keltuvai: žirkliniai keltuvai ir įvairaus tipo rankiniai keltuvai. 

    Rankinių keltuvų privalumai – vienas iš didžiausių rankinių keltuvų privalumų yra, jog jie itin kompaktiški, tad mažas dydis neužgriozdins Jūsų garažo. Keltuvai tinkami naudoti tiek mėgėjiškam naudojimui, tiek servisams. Rankiniai keltuvai gali būti: mechaniniai, hidrauliniai, pneumohidrauliniai ir oro valdymo sistemas turintys rankiniai keltuvai. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog rankiniai keltuvai būna mechaniniai ir automatiniai, todėl svarbu žinoti savo poreikius tam, kad išsirinktumėte geriausią variantą.

    Žirklinių keltuvų privalumai – žirkliniai keltuvai būna dviejų rūšių pastatomi arba įleidžiami. Įleidžiamiems keltuvams reikalingos specialus pamatas garaže, jie dažniausiai naudojami autoservisuose. Įmontavus įleidžiamą keltuvą, deja, negalėsite jo perkelti į kitą vietą. Tačiau siūlome puikią alternatyvą - mobiliuosius žirklinius keltuvus, tad jei nesate tikras, kad keltuvas visada stovės vienoje vietoje. Dėl riboto aukščio patalpose siūlome iki metro iškeliančius žirklinius keltuvus, kurie pasižymi lengvu automatiniu valdymu, keletos mygtukų paspaudimu nuleisite ar pakelsite automobilį. Savo pomėgį paverskite dar malonesniu ir saugesniu įsigiję žirklinį keltuvą.

Automobilinio keltuvo montavimo garaže ypatumai

    Reziumuojant automobilinis keltuvas gali būti pastatomas arba įleidžiamas, tačiau dėl praktiškumo labiau rekomenduotinas mobilus žirklinis keltuvas. Mobilų  autokeltuvą be vargo galėsite perkelti į kitą norimą vietą, su įleidžiamais keltuvais to nepadarysite. Dar vienas iš svarbių komponentų yra, jog netoliese turi būti  elektros kištukinis lizdas, rinkdamiesi keltuvą įsitikinkite ar Jums užteks elektros įtampos naudotis keltuvą. Na ir planuojant įsigyti keltuvą įsitikinkite ar esantys  prietaisai garaže netrukdys keltuvo naudojimui, laikykitės reikiamų atstumų tarp esančių prietaisų garaže, taip užtikrinsite saugesnį ir ilgesnį keltuvo naudojimą.