Meniu
Your Cart

Autokeltuvo montavimas

Vienas dažniausiai iškylančių klausimų, kai yra įsigyjamas keltuvas yra, kaip man sumontuoti auto keltuvą? Tačiau dėl to galite atsipūsti ir nesijaudinti, BalticDiag pasirūpins Jūsų naujai įsigytu keltuvu. Mes montuojame įvairių tipų keltuvus: vienos kolonos, dviejų kolonų, keturių kolonų, žirklinius keltuvus, duobinius ir ašies keltuvus, cilindrinius keltuvus, parkavimo keltuvus ir visų kitų tipų keltuvus. Visiems mūsų atliktiems keltuvų montavimo darbams suteikiame garantiją bei visapusišką priežiūrą.

Autokeltuvo montavimas

Automobilių ir kitų transporto priemonių keltuvų montavimas nėra sudėtingas procesas, tačiau visas keltuvus montavimo procesas, nuo A iki Z, turi būti atliktas itin kruopščiai. Dažniausiai dviejų kolonų keltuvo montavimas užtrunka vos keletą valandų, tad Jūsų įprastų darbų tai nesutrukdys ir greitu metu galėsite naudotis naujai įsigytu keltuvu. Verta pabrėžti, jog automobilinio keltuvo montavimą galite atlikti ir Jūs patys. Tam Jums pateikiame autokeltuvo montavimo schemą, kurioje yra viskas detaliai išdėstyta. Keltuvo montavimo instrukcija yra detaliai išdėstyta, todėl viską darant kruopščiai ir tiksliai kaip aprašyta, naujai sumontuotas keltuvas veiks be priekaištų. 

Autokeltuvo pamatas

Prieš atvykstant mūsų serviso įrangos montuotojui, Jūs turėtumėte pasirūpinti autokeltuvo pamatu. Norint, jog būtų tinkamas autokeltuvo pamatas, turi būti tinkamo dydžio duobė, kurią reikia užpildyti tvirtesniu betono mišiniu. Dėl visos reikalingos informacijos kreipkitės į Jums įrangą pardavusį vadybininką arba paprašykite nukreipti į mūsų techniką-montuotoją. Jums bus suteikta profesionali konsultacija ir reikalinga informacija.


Serviso įrangos technikų tarnyba:

  • Tel.nr. +370 670 89999
  • El.paštas: service@balticdiag.eu
  • Dirbame visoje Lietuvoje!