Padangų keitimo sezono verslas - ko jums reikia?

    Ką reikėtų žinoti prieš atidarant savo padangų servisą? Kokia yra pagrindinė įranga, kuri padėtų prikviesti klientus? Prieš atidarydami padangų remonto servisą, turite įsigyti visą būtiną įrangą padangų remontui ir keitimui. Esame tikri, kad žinote, kas tai yra, bet vis tiek jums tai priminsime. Reikia atsižvelgti į kelis dalykus:
 • Padangų montavimo stakles
 • Ratų balansavimo stakles
 • Automobilinius keltuvus
 • Smūginius veržliasūkius
 • Kompresorių ir kiti įrankiai
Kas yra svarbiausia renkantis padangų montavimo stakles? Vienas iš svarbiausių skirtumų yra - automatinė arba pusiau automatinė įranga.
 • Pusiau automatinės padangų montavimo staklės, kurių letena pasisuka į šoną.
 • Automatinės padangų montavimo staklės – turi pneumatinę leteną, kuri automatiškai atsisuka atgal, taip pat yra reguliuojama pedalu.

Kokio dydžio padangas gali aptarnauti staklės

    Pusiau automatinės padangų montavimo staklės yra puikus pasirinkimas ieškantiems papildomų agregatų savo dirbtuvėse. Tai taip pat gali būti puikus pasirinkimas automobilių mechanikams, kurie nori pasiūlyti padangų keitimą savo asmeniniuose ar nuomojamuose garažuose.
Pavyzdžiui, jei daugiausia specializuojatės automobilių remonte, o padangų aptarnavimas yra papildoma paslauga, verta rinktis pusiau automatines padangų montavimo stakles. Tačiau, jei padangų techninę priežiūrą atliktumėte kaip pagrindinę veiklą, būtų daug geriau įsigyti automatines padangų staklės.
Nors jos gali būti šiek tiek brangesnės, jūs greitai įvertinsite jų pranašumus.
Įsivaizduokite tai - sezono vidurys ir prie jūsų autoserviso vartų laukia eilė automobilių. Automatinės padangų montavimo staklės padarytų jūsų darbą žymiai greitesnį.
    Tam, kad darbas būtų efektyvus, komfortiškas bei kokybiškas būtinas autoserviso atributas – keltuvas.
Servisų pasirinkimų lyderis mobilus vidutinio aukščio žirklinis keltuvas BD-S2. Šis įrenginys nereikalauja jokio išankstinio pagrindo paruošimo yra lengvai naudojamas ir visiškai automatinis. Keltuvo keliamoji galia yra 3500 kg, o aukštis 1050 mm. Šis keltuvas atitinka visus poreikius, kurie reikalingi automobilių padangų servisui.
    Įrankis, kuris itin pagreitina mechanikų darbą, niekur nepakeičiamas -  veržliasukis su smūgio mechanizmu. Šio įrankio sukimuisi padeda impulso efektas, kuris ženkliai sumažina sukimosi laiką ir tvirtai bei užtikrintai prisuka ar atsuka detales. Svarbu atkreipti dėmesį į veržliasukio parametrus bei galią. Specialistai rekomenduoja ratų montavimo darbais užsiimančiais autoservisais įsigyti prietaisą, kurio darbinis sukimo momentas yra ne mažesnis kaip 150-180 Nm. Atkreipkite dėmesį, kad smūginiam veržliasukiui netinkamos standartinės apkrovos galvutės, smūginiams veržliasukiams reikalingos specialios, juodos spalvos smūginės galvutės, jas pasirinkę išvengsite deformacijų, apkrovos bei jos bus ilgaamžiškesnės.
    Svarbu paminėti, kad šis įrankis sunkiai naudojamas be oro kompresoriaus, todėl prieš įsigyjant abu prietaisus svarbu atkreipti dėmesį į suslėgto oro suderinamumą tarp kompresoriaus ir veržliasukio. Dažniausiai specialistai išskiria du oro srautus: darbinį oro slėgį ir oro srautą, kai kompresoriaus darbinis slėgis yra 2 barais aukštesnis nei veržliasukio, pasiekiamas efektyviausias įrankių darbas be trukdžių.
Sakoma, kad visuma susideda iš smulkmenų, todėl svarbu pasirūpinti ir smulkiaisiais įrankiais, kurie palengvins Jūsų kasdieninį darbą:
 • Domkratai
 • Išmetamųjų dujų ištraukimo įranga
 • Įrankių komplektai
 • Smūginių galvučių komplektai
 • Ir kiti įrankiai 

Norite įsigyti padangų aptarnavimo įrangą?

    Nežinote, kokia įranga jums būtų geriausia? Mes jums padėsime. Tiesiog susisiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą padangų aptarnavimo įrangai. Informaciją į kontaktus rasite paspaudę čia. Taip pat teikiame apmokymus įsigytai įrangai, pademonstruojame ir paaiškiname, kaip ji veikia, suteikiame garantinį ir pogarantinį laikotarpį, parduodame visą įrangą susijusią su autoservisų sfera.

Geriausia vieta servisui

    Kur geriausia atidaryti padangų servisą? Pagalvokite, kur turėsite daugiausiai klientų.
Miesto centre esanti paslauga gali atnešti daugiau pajamų, nei padangų remonto autoservisas mažame miestelyje. Gali, bet tai nėra pagrindinė taisyklė, kuri Jums garantuos sėkmingą verslą. Pasivažinėkite po savo miestą ir pabandykite rasti vietas, kuriose teikiamos didžiausios padangų remonto paslaugos.
Gera vieta gali pritraukti daugiau klientų servisui. Kuo daugiau turite patenkintų klientų, tuo daugiau pajamų uždirbsite. Tačiau atminkite, ne visada gera vieta lemia sėkmingumą, svarbiausia kokybė. Klientai, kuriems vieną kartą jau buvo suteikta kokybiška paslauga, ras laiko ir sekantį kartą atvažiuoti į ne tokią patogią vietą, bet svarbiausia, kad žinos jog buvo suteiktos maksimaliai geros paslaugos.

Rekomenduojamos vietos:

 • Prekybos centrų parkavimo vietos,
 • Naujų gyvenamųjų namų kvartalai,
 • Keliai pro, kuriuos pravažiuoja didelis mašinų srautas,
 • Saugomos aikštelės.