Meniu
Your Cart

Apie mus

UAB "BALTIC DIAGNOSTIC SERVICE"

    Įmonė prekiauja diagnostikos įranga bei servisų įranga lengvajam ir sunkiajam transportui, autobusams bei agro technikai. Nuo pat veiklos pradžios dirbame su Baltijos rinka, prekiaujame žinomų Europoje ir pasaulyje serviso įrangos gamintojų produkcija. Todėl galime pasiūlyti kokybišką serviso įrangą, palankias kainas ir sąlygas, profesionaliai atsakyti į jums rūpimus klausimus. 

     Siūlome didžiausią kompiuterinės diagnostikos įrangos pasirinkimą Baltijos valstybėse. Tiesiogiai palaikome ryšį su žinomiausiais diagnostinės įrangos gamintojais : Launch, Autel, Abrites, Magneti Marelli, Nextech (CarmanScan), Ross-Tech, Delphi, Bosch, Autoboss, Fcar, ir daugelis kitų. Mūsų kolektyvas sukaupęs ilgametę patirtį dirbant su pačia įvairiausia auto diagnostikos įranga.


    Esame oficialūs Launch, Autel, ATH-Heinl, Weber, Magneti Marelli, AC-Hydraulic, Jaltest, Abrites, Pico Technology, Bosch, Robinair, MAGICMOTORSPORT, Unimetal, GYS, Consul, Alientech, Autorobot, Dimsport, Makita, Milwaukee, DeVILBISS, Worky, Tecnolux, Delphi, Tecnolux, Kart, GudePol, Butler, Helvi, Sommerer, Castex, Sherpa, Hella Gutmann, Sp-Tools, Saima Meccanica, Blackhawk atstovai Lietuvoje.  

     Mes palaikome ir ir remiame Lietuvos automobilių ir motociklų sporto komandas ir renginiu ( žr. Galeriją). Žiedinių lenktynių komandą "GSR Motorsport", motokroso komandą "MS Motorsports RT", drifto komandą "Drift Devil", ralio komandą "Akseleratorius". Rėmėme ir remiama tokius renginius, kaip: FastLap: Omnitel 1000 Km; RigaGrandPrix2012 1000 Km, Car Day; Time Attack ir kt.

Mes siūlome Jums kompleksinius sprendimus serviso įrengimui:

•  Pilnas serviso įrengimas iki raktų

•  Serviso įrangos pristatymas ir montavimas

•  Serviso suprojektavimas ir tinkamiausios įrangos parinkimas

•  Didmeninės kainos, akcijos ir nuolaidos

•  Pilnas visos įrangos sukomplektavimas bei reikiamų medžiagų apskaičiavimas

•  Seminarai, mokymai, konsultacijos po įrangos įsigijimo

•  Pilnas techninis aptarnavimas

•  Garantinis aptarnavimas


     Nuolatos organizuojame tiek vidinius įmonės, tiek išorinius mokymus savo klientams.Rengiame seminarus, konferencijas, aktyviai dalyvaujame parodose.Kviečiame tiekėjus atvykti, kad vestų mokymus mūsų įmonės darbuotojams ir klientams, tam, kad puikiai išmanytume įrangą, kuria prekiaujame ir kuria naudojasi klientai. Mokymai savo esamiems bei būsimiems klientams - tai tik maža dalis to, ką mūsų organizacija suteikia klientams. 

     Mumis pasitiki tokie klientai kaip: UAB "Busturas", UAB "Atra" (Oficialūs Škoda atstovai), UAB "Vilniaus Dagris", AB "Pieno Žvaigždės"; UAB "Kelias"; UAB "Skuba", UAB "Melga", UAB "Raseinių autobusų parkas"; UAB "Gotas"; SĮ "Vilniaus rajono autobusų parkas": UAB "Ausegra"; UAB "Elinta" ir dar daugelis kitų! Žr. Partneriai.


     KTU Elektros ir elektronikos fakultete atidarėme mūsų įmonės vardinė "BalticDiag laboratorija". Tai pirmoji automobilinės elektronikos diagnostikos laboratorija Lietuvoje. Studentams bus sudarytos visos sąlygos išbandyti aukščiausios klasės transporto priemonių elektronikos sistemų priežiūros ir remonto įrangą.Studentai šioje auditorijoje galės išbandyti profesionaliausią ir moderniausią šios srities įrangą – diagnostikos prietaisus, TPMS prietaisus, osciloskopus, endoskopus, chip tuning prietaisus ir kitus automobilių elektronikos tikrinimo prietaisus. Tam, jog studentai įgytų darbinei praktikai tikslingiausias žinias, jie kels kompetenciją ir gilinsis su profesionaliausių gamintojų įranga – Autel ir Launch diagnostikos prietaisais, Pico Technology osciloskopais ir MAGICMOTORSPORT chip tuning įranga. Plačiau apie laboratorijos atidarymą - SPAUSTI ČIA.

     Mūsų įmonės augimas buvo įvertintas prestižiniu apdovanojimu „Gazelė 2017”. Pastaraisiais metais UAB „Baltic diagnostic service“ įmonė sparčiai plėtėsi, todėl gavome įvertinimą kaip viena iš rinkos lyderių ir apdovanojimą už pastarųjų metų augimą. Per pastaruosius metus taip sustiprėjome, kad dabar galime patenkinti įvairius kliento poreikius, nesvarbu kaip tai būtų sudėtinga ir koks iššūkis pasitaikytų. Šį apdovanojimą gavo 3935 įmonės. Iš visų įmonių gavome aukštą vietą sąraše – 184, Kauno regione pakylėjimo iš karto iki 34 vietos. Rezultatus įtakojo tai, kad per 2014 – 2016 metus mes paaugome net 250 procentų 

     Mes galime pasiūlyti Jums optimaliausius serviso įrangos sprendimus, tik todėl, kad puikiai išmanome įrangą, kurią parduodame, pažįstame ją iki smulkmenų ir tik todėl galėsime apmokyti kaip dirbti, konsultuoti eigoje iškilusiais klausimais ir patarti reikiamu momentu.

UAB "Baltic Diagnostic Service" siekia tapti didžiausiais diagnostinės įrangos prekeiviais Rytų Europoje.