Kaip išsirinkti ašies keltuvą?

Patogiam ir efektyviam darbui servise reikalinga profesionali sertifikuota įranga, kurios mechanikams padėtų kuo greičiau ir profesionaliau atlikti savo darbą. Ašies keltuvas dažniausiai montuojamas ant serviso duobės kraštų arba ant keturių kolonų keltuvo, kurio dėka transporto priemonė yra iškeliama į dar didesnį aukštį ir taip lengviau atliekami darbai su automobiline pakaba. Su šio tipo keltuvais dažniausiai atliekami ratų suvedimo darbai. Vienas iš privalumų su AC Hydraulic gamintojo keltuvais, jog jiems yra suteikiama garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims.

Ašies keltuvai naudojami šioms transporto priemonėms: lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams, mikro-autobusams, autobusams, vilkikams. Ašies keltuvas reiktų rinktis pagal: Keliamąją galią, kėlimo eigą, minimalų aukštį, atramų ilgį, keltuvo plotį, konstrukcijos aukštį, konstrukcijos gylį, suspausto oro slėgį, suspausto oro srautą.


Rinkdamiesi ašies keltuvą atkreipkite dėmesį į keltuvo parametrus bei jo galimybės. Pirmiausia nusistatykite kokį svorį norite, jog keltuvas keltų, įvertinkite ir ateities perspektyvą ir jei yra galimybė, jog ateityje Jums reiks kelti sunkesnio svorio transporto priemones patartina įsigyti keltuvą su didesnėmis apkrovos galimybėmis. Antras svarbus momentas yra, kai klientai netiksliai išmatuoja savo serviso duobės kraštų atstumus ir įsigyją netinkamo ilgio ašies keltuvą, todėl yra pildoma speciali duobinių ir ašies keltuvų specifikacijų užsakymo forma. Taip pat, kad darbas vyktų komfortiškai Jums reikalingi maksimaliai netriukšmingi įrankiai, todėl rekomenduojame atkreipti dėmesį į pompos skleidžiamą triukšmą ir išsirinkti keltuvą, kuris skleidžia mažiausiai decibelų. Tam, kad keliama transporto priemonė būtų stabilesnė, galimos įvairios atraminės sijos variacijos, vienos yra fiksuotos, o kitos lanksčios, jos pasiilgina. Taip pat, įvertinkite, koks aukštis reikalingas norimiems darbams atlikti, nes variantų daugybė. Atkreipkite dėmesį į produkto aprašymą, dažniausiai ašies keltuvams reikalingas kompresorius, todėl jei turite gerą kompresorių, kurio neketinate keisti įsivertinkite ar užteks suspausto oro slėgio ir srauto.

Saugumas pirmiausia! Tam, kad mechanikai išvengtų nelaimingų atsitikimų ašies keltuvai turi būti montuojami profesionalų, atlikus montavimo darbus svarbu daryti bandymus, kad nesusidarytų net menkiausia galimybė patirti sužalojimų. Taip pat kai yra naudojamas ašies keltuvas reikalingi periodiški profesionalų patikrinimai, tam, kad išvengti greito susidėvėjimo ir darbuotojų sužalojimų. Saugiam naudojimui visi keltuvai turi būti sertifikuoti, Europoje esantis standartas vadinamas CE, atkreipkite dėmesį ar jūsų pasirinktas keltuvas jį turi, nes neturint šio standarto jūsų ašies keltuvas gali būti nesaugus ir neleistinas naudoti. Dažnas atvejis, kai keltuvo gedimo metu mechanikai ar jų galūnės yra prispaudžiamos, todėl, kad išvengtumėte nelaimės rekomenduojame rinktis keltuvą su automatiniu fiksavimu.

Daugelio metų patirtis mums leido išsirinkti rinkos lyderius, kurie gamina profesionalią transportavimo, kėlimo bei presavimo įrangą tai - AC Hydraulic. Ši įmonė gamina itin aukštos kokybės įrangą, kuri nenuvilia nei vieno mūsų kliento, o jei ir kyla kažkokių nesklandumų su AC Hydraulic gamintojo keltuvais, jiems yra suteikiama garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims. AC Hydraulic ašiniai keltuvai prideda didelę papildomos įrangos komplektaciją, kad susimontavus keltuvą netektų rūpintis priedais ir tučtuojau galėtumėte kibti į darbą. Daugybės metų šios įrangos tiekimas klientams leidžia rekomenduoti geriausią produkciją, kuri pranoksta lūkesčius ir yra ilgaamžė.