Meniu
Your Cart

MOKILIZINGAS

Jau daugiau, nei 1000 laimingų klientų, kurie pradeda dirbti iš karto!

     Pirkite serviso įrangą išsimokėtinai be jokio pabrangimo su MOKILIZINGU. Ieškote naujo keltuvo, o galbūt norite atsinaujinti savo įrankius? Išskirtiniai mūsų pasiūlymai leis pirkiniais džiaugtis iš karto, o išsimokėti galėsite Jums patogiu terminu ir sąlygomis.

     Pasinaudokite MOKILIZINGO kredito skaičiuokle ir sužinokite, kokio dydžio sumą galite pasiskolinti. Kai planuojate įsigyti norimą prekę išsimokėtinai, tikslinės paskolos skaičiuoklė gali Jums praversti – ji padės jums pamatyti preliminarias paskolos sąlygas bei išsirinkti tinkamą finansavimo sprendimą. Funkcionalia lizingo skaičiuokle ypač paprasta naudotis – tai greitas ir itin patogus būdas sužinoti preliminarią mėnesio įmoką ir paskolos sumą, kurią galėtumėte pasiskolinti.

     Fiziniems asmenims pabrangimai atrodo taip: 

- Pavyzdžiui: kai skolinamasi 6 mėn: pabrangimas 3,54% nuo sumos (mėnesio pabrangimas - 0,59%). Pvz. skolinates 1000,00 EUR, su 6 mėn palūkanomis reikės atiduoti - 1035,40 EUR.

- Pavyzdžiui: kai skolinamasi 12 mėn: pabrangimas 7,08% nuo sumos (mėnesio pabrangimas - 0,59%); Pvz. skolinates 1000,00 EUR, su 12 mėn palūkanomis reikės atiduoti - 1070,80 EUR.

- Pavyzdžiui: kai skolinamasi 24 mėn: pabrangimas 14,16% nuo sumos (mėnesio pabrangimas - 0,59%); Pvz. skolinates 1000,00 EUR, su 24 mėn palūkanomis reikės atiduoti - 141,60 EUR.

  • Sutarties sudarymas užtrunka iki 10 minučių;
  • Sistemos paprastumas leidžia ją perprasti vos per porą minučių;
  • Sutarties terminas gali būti nuo 6 iki 60 mėnesių. Finansuojame nuo 50 iki 10 000 Eur sumą;
  • Reikia pagalbos? Kad jums būtų patogiau teikiama mes visas konsultacijas lizingo klausimais;
  • Pateiksime savitarnos platformą kurioje viską matysite, kada ir kokias sutartis sudarėte ir koks jų statusas;
  • Esame lankstūs – kiekvienam klientui pasiūlome labiausiai jų lūkesčius atitinkantį variantą.

     NEPAMIRŠKITE:

  • Turite teisę atsisakyti lizingo sutarties per 14 dienų;
  • Galimybė atsiskaityti anksčiau laiko be papildomų išlaidų;
  • Įmokas galite sekti Mokilizingas savitarnos puslapyje;
  • Įmokas galite sumokėti: bankiniu pavedimu, „Maxima“ kasose, „Narvesen“ kioskuose, Paypost skyriuose, „Perlas“ terminaluose;

     Kokių dokumentų reikia perkant lizingu?

     Sudaryti lizingo sutartį galite pateikę savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą: LR pasą, asmens tapatybės kortelę arba leidimą nuolat gyventi LR (gali būti su kitos šalies pilietybės įrašu).

     Kodėl negaliu pirkti lizingu?

     Klientų mokumą automatiškai įvertiname savo sistemoje, todėl priežastys, kodėl negalite pirkti lizingu, gali būti įvairios: nepakankamos pajamos, per dideli namų ūkio finansiniai įsipareigojimai, įsiskolinimas kitoms įstaigoms, per trumpas darbo stažas paskutinėje darbovietėje, bloga kredito istorija ar kt.

     Ar galima sutikimą bei sutartį pasirašyti su el.parašu?

     Taip, sutikimą tvarkyti asmens duomenis bei sutartį galite pasirašyti ir kvalifikuotu el.parašu. Jeigu naudojate Smart-ID, įsitikinkite, kad turite tinkamą paskyros lygį. Tai patikrinti galite įsijungę Smart-ID mobilią programėlę, paspaudę laukelį "Naudotojo informacija" kairiajame kampe. Jeigu paskyros lygis yra "Smart-ID kvalifikuotas elektroninis parašas" - veiksmus atlikti pavyks sėkmingai. Jeigu paskyros lygis yra „Smart-ID Basic“ - galėsite naudotis tik elektroninės bankininkystės paslaugoms, o sutikimo ar/ir sutarties Jums pasirašyti nepavyks. Norėdami naudotis „Smart-ID“ su kitomis e. paslaugomis, turite pašalinti savo paskyrą ir užregistruoti naują, naudodami mobilųjį parašą ar tapatybės kortelę registracijai, arba patvirtinkite savo tapatybę vietos banko skyriuje (su savimi turėkite asmens tapatybės dokumentą).

     Kur rasti įmokų grafiką?

     Savo įmokų grafiką matysite prisijungę prie savitarnos.

     Ar galima atsiskaityti anksčiau?

     Jei norite atsiskaityti anksčiau sumokėdami visą sumą – greičiausiai tai padarysite susisiekę su mumis tel. + 370 700 55 888 arba el. paštu info@mokilizingas.lt ir nurodę sutarties numerį bei ją sudariusio asmens vardą ir pavardę.

     Koks maksimalus paskolos sutarties terminas?

     Skolinantis pavedimu į banko sąskaitą paskolos sutarties terminas yra 3–72 mėn., grynaisiais pinigais – 3–36 mėn.

     Gaunu papildomas pajamas arba gaunamų pajamų nesimato Sodroje – kokius dokumentus turiu pateikti?

     Daugiau informacijos rasite čia.