Meniu
Your Cart

Dvivietis parkingo keltuvas INT-208-XLT

Dvivietis parkingo keltuvas INT-208-XLT
Dvivietis parkingo keltuvas INT-208-XLT
0.00 €
Be PVM: 0.00 €
  • Sandėlyje: Prekyboje
  • Modelis: BD35560
  • Kodas: INT-208-XLT
  • MPN: Intern B.V.

Dvivietis parkingo keltuvas INT-208-XLT

Kilmės šalis: Olandija; Garantija: 24 mėnesiai

Aprašymas:

INT-208-XLT yra dviejų vietų keturių kolonų parkingo keltuvas. Tai yra didesnė 208-SE keltuvo versija, pasižyminti ne tik 50 cm didesniu ilgiu ir 20 cm didesniu pločiu, bet ir 2,1 metro kėlimo aukščiu, kuris yra 20 cm aukštesnis, nei standartinio modelio. Todėl ši versija geriau tinka aukštesniu ir didesnių automobilių parkavimui, puikiai tinka amerikietiškiems automobiliams.
Šis keltuvas taip pat buvo išbandytas ir sertifikuotas kaip dirbtuvių keltuvus, tačiau labiausiai pritaikytas automobilių parkavimuisi, dėl konstrukcijos, pritaikytos dviejų automobilių parkavimui. Šie keltuvai puikiai pritaikyti turint kelis ar daugiau automobilių, kai aikštelėje vietos mažai, o automobilių daug. Juos taip pat galima pritaikyti ir nuosavam name, kai garažas yra auktis ir norima sutaupyti vietos kieme.
Keltuvas paruoštas mobiliam naudojimui, įsiginant specialų mobilumo komplektą (pagal užsakymą). Atramos su ratukais yra pritvirtinamos prie skersinio kiekviename kampe. Tuomet nuleidus keltuvą, jis pasikelia ant ratukų nuo savo pačio svorio.
Įranga pagaminta Olandijoje ir sertifikuota CE.
Keltuvo rampos pagamintos atsižvelgiant į žemų automobilių reikalavimus. Kadangi rampas galima sulenkti pusiau, tai suteikia daugiau vietos ir patogumo užvažiuojant ir nuvažiuojant nuo keltuvo. Rampos taip pat atlieka papildomos apsaugos funkciją keliant automobilį.


Valdymo bloke įrengti mygtukai: Avarinis išjungimas/įjungimas; kėlimas; leidimas iki sekančio užrakto; įprastas leidimas (keltuvas pakyla kelis centimetrus ir tuomet keltuvas atrakinamas ir galimas tolimesnis leidimas). Keltuvui pasiekus kojų apsaugos jungiklį, jis sustoja ir įjungiamas apsauginis signalas. Tuomet paspaudus leidimo iki sekančio užrakto mygtuką, keltuvas pasiekia grindis.


Kiekvienoje kolonoje yra įrengti apsauginiai užraktai su automatiniu užsirakinimu, kas 10 cm, todėl keltuvas yra visuomet apsaugotas. Įvykus trosų nutrūkimui ar hidraulikos trūkiui, keltuvas maksimaliai nusileis 10 cm ir toliau nebejudės. Vykdant įprastinį leidimą, užraktai atrakinami automatiškai, kad keltuvas netrukdomas pasiektų grindis.
Visose kolonose įrengta apsauga nuo laisvų trosų, todėl keltuvas iškart nustos judėti, jei bent viena iš pusių užstrigs ir nustos judėti kartu su kitomis pusėmis.
Integruotas reguliuojamas kėlimo aukščio ribotuvas, leidžiantis nustatyti norimą kėlimo aukštį.
Kiekvienas keltuvas komplektuojamas su 3 vnt. tepalo surinkimo padėklų.


Integruota apsaugo nuo trosų nuslydimo nuo būgnelio. Apsauginės dangos saugo trosus ir būgnelius.
Variklio blokas paslėptas platformos gale, taip sutaupant pločio. Variklyje įrengtas avarinio leidimo vožtuvas.


Taip pat įrengtas pagrindinis jungiklis, rakinamas raktu.

 

Techniniai parametrai:

 

- Keliamoji galia: 3500 kg
- Kėlimo aukštis: 2100 mm
- Maitinimas: 230V / 1 fazės
- Saugiklis: 16A (lėtas)
- Darbo principas: elektrohidraulika
- Spalva: pilka, RAL7011
- Rakinimas: automatinis, kas 10 cm

 

Galimi priedai:

 

- LED apšvietimas: 6 vnt. šviestuvų komplektas, su jungtimis ir priedais sumontavimui
- Mobilumo komplektas: 4 vnt. ratukų komplektas keltuvo mobilumui
- Ašies keltuvas
- Metalinis tepalo surinkimo padėklas, 120 x 63 cm