Meniu
Your Cart

Pramoniniai keltuvai

Pramoninė žirklinė platforma 2tAprašymas: Tvirtos ir kokybiškos konstrukcijos keltuvas, kurio platforma yra padengta specialiu antikoroziniu sluoksniu, tiksli ir kokybiška hidraulinė pompa užtikriną stabilų ir tolygų keltuvo žirklių valdymą. Savaiminio tepimo sistema yra atsakinga už judančių e..
0.00 €
Be PVM:0.00 €
Gamintojas: Kiti
Pramoninis žirklinis keltuvas 1tAprašymas:Privalumai:Norint užtikrinti aukštą atsparumą korozijai, rėmo konstrukcija yra šratuojama ir vėliau dažoma bei padengiama specialiu lakuAukšto tikslumo hidraulinė stotis užtikrina stabilų keltuvo judėjimo procesąSavaiminis tepimasNuimamas platformos tvirtini..
0.00 €
Be PVM:0.00 €
Gamintojas: Kiti
Pramoninis žirklinis keltuvas 2 tGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Tvirtos ir kokybiškos konstrukcijos keltuvas, kurio platforma yra padengta specialiu antikoroziniu sluoksniu, tiksli ir kokybiška hidraulinė pompa užtikriną stabilų ir tolygų keltuvo žirklių valdymą. Savaiminio tepimo sistema yra atsakinga..
0.00 €
Be PVM:0.00 €
Gamintojas: Kiti
Akumuliatorinis mobilus žirklinis keltuvasGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Paprasta technologija, lengva naudotisGalima pritaikyti įvairiam naudojimuiMaksimali keliamoji galia nuo 500 iki 2000 kg. Maksimalus keltuvo aukštis nuo 4m iki 18mJudėjimas rankiniu būdu / vilkimas transporto priemone / akumuliato..
0.00 €
Be PVM:0.00 €
Gamintojas: Kiti
Aliuminis neįgaliojo vežimėlio keltuvasGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Liftas specialiai pritaikytas neįgaliesiems, senyvo amžiaus žmonėms.Jis gali būti montuojamas privačiuose namuose ar viešuose pastatuose.Labai lengva naudoti, liftas yra itin saugus, jam atlikti būtini saugumo bandymai...
0.00 €
Be PVM:0.00 €
Gamintojas: Kiti
Alkūninis keltuvas su strėleGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Alkūninis keltuvas turi galimybę būti varomas tiek kuru, tiek elektros energija. Pagrindinis keltuvo bruožas yra aukšta ir patogi, daugiapakopė sulankstoma strėlė.Strėlės funkcionalumas leidžia nekeičiant lokacijos pasiekti daugelį norimų taškų..
0.00 €
Be PVM:0.00 €
Aukštas ir mobilus žirklinis keltuvasAprašymai:Visi elektriniai komponentai su vandeniui atspariu technologija;Slėgio indikatorius primins, kad neperkaitintumėt keltuvo;Įrengtas patogus kritinės padėties kritimas;Dėl vertikalių cilindrų kelimas tampa stabilesnis;Itališka „Hydr-app“ siurblinė;Aukštos..
0.00 €
Be PVM:0.00 €
Elektrinis paletinis kranasGarantija: 12 mėn;Techniniai duomenys:..
0.00 €
Be PVM:0.00 €
Gamintojas: Kiti
Hidraulinis žirklinis keltuvasAprašymas:Žirklinis keltuvas, kuris yra varomas hidrauliniu principu.Hidraulinio variklio galia tiekiama transportavimui ir kėlimui.Hidraulinis savaeigis žirklinis keltuvas išskirtinis savo tikslumu, lengvu valdymu, maža gedimų tikimybe ir mažu triukšmo lygiu.Garantija:..
0.00 €
Be PVM:0.00 €
Krovinių liftasGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Vertikalaus krovinių kėlimo keltuvas keliantis krovinius saugiu būdu, liftas skirtas kelti tik krovinius, žmonės keltis su liftu negali.Šis keltuvas daugiausiai naudojamas gamyklose, sandėliuose ir kitose vietose, keltuvas gali būti įrengtas lauke arba vidu..
0.00 €
Be PVM:0.00 €
Mažo profilio žirklinis keltuvasGarantija: 12 mėn;Mažo profilio žirklinis keltuvas yra aukštos kokybės elektrohidraulinis žirklinis keltuvas su pakrovimo platforma nuo 1000 kg iki 2000 kg su minimaliu pakelimu 85 mm, specialiai naudojamas pakrovimui ir iškrovimui. Galima pritaikyti platformos dydi i..
0.00 €
Be PVM:0.00 €
Gamintojas: Kiti
Mini savaeigis žirklinis keltuvasGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Keltuvas turi mažą posūkio spindulį, skirtą siauroms darbo vietoms. Jis yra lengvas, todėl jį galima naudoti ant bet kokio grindinio paviršiaus.Platforma yra pakankamai erdvi, joje gali dirbti iki trijų asmenų, taip pat keltuvą galima..
0.00 €
Be PVM:0.00 €
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 24 (2 puslapių)