Meniu
Your Cart

Kiti

Pramoninis žirklinis keltuvas 1t
Nauja
Gamintojas: Kiti
Pramoninis žirklinis keltuvas 1tGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Tvirtos ir kokybiškos konstrukcijos keltuvas, kurio platforma yra padengta specialiu antikoroziniu sluoksniu, tiksli ir kokybiška hidraulinė pompa užtikriną stabilų ir tolygų keltuvo žirklių valdymą. Savaiminio tepimo sistema yra atsakinga ..
0.00 €
Be PVM:0.00 €
Pramoninis žirklinis keltuvas 2t
Nauja
Gamintojas: Kiti
Pramoninis žirklinis keltuvas 2 tGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Tvirtos ir kokybiškos konstrukcijos keltuvas, kurio platforma yra padengta specialiu antikoroziniu sluoksniu, tiksli ir kokybiška hidraulinė pompa užtikriną stabilų ir tolygų keltuvo žirklių valdymą. Savaiminio tepimo sistema yra atsakinga..
0.00 €
Be PVM:0.00 €
Akumuliatorinis mobilus žirklinis keltuvas
Nauja
Gamintojas: Kiti
Akumuliatorinis mobilus žirklinis keltuvasGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Paprasta technologija, lengva naudotisGalima pritaikyti įvairiam naudojimuiMaksimali keliamoji galia nuo 500 iki 2000 kg. Maksimalus keltuvo aukštis nuo 4m iki 18mJudėjimas rankiniu būdu / vilkimas transporto priemone / akumuliato..
0.00 €
Be PVM:0.00 €
Aliuminis neįgaliojo vežimėlio keltuvas
Nauja
Gamintojas: Kiti
Aliuminis neįgaliojo vežimėlio keltuvasGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Liftas specialiai pritaikytas neįgaliesiems, senyvo amžiaus žmonėms.Jis gali būti montuojamas privačiuose namuose ar viešuose pastatuose.Labai lengva naudoti, liftas yra itin saugus, jam atlikti būtini saugumo bandymai...
0.00 €
Be PVM:0.00 €
Alkūninis keltuvas su strėle
Nauja
Gamintojas: Kiti
Alkūninis keltuvas su strėleGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Alkūninis keltuvas turi galimybę būti varomas tiek kuru, tiek elektros energija. Pagrindinis keltuvo bruožas yra aukšta ir patogi, daugiapakopė sulankstoma strėlė.Strėlės funkcionalumas leidžia nekeičiant lokacijos pasiekti daugelį norimų taškų..
0.00 €
Be PVM:0.00 €
Aukštas ir elektrinis savaeigis žirklinis keltuvas
Nauja
Gamintojas: Kiti
Aukštas ir elektrinis savaeigis žirklinis keltuvasGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Keltuvas yra panašios hidraulinės versijos, tik su skirtingais judėjimo būdais. Transportavimo variklis ant 2 varomųjų ratų / vienos ašies. Keltuvas turi puikų pakėlimą, yra stabilus, galima pritaikyti tiek vidau..
0.00 €
Be PVM:0.00 €
Hidraulinis žirklinis keltuvas
Nauja
Gamintojas: Kiti
Hidraulinis žirklinis keltuvasGarantija: 12 mėnAprašymas:Žirklinis keltuvas, kuris yra varomas hidrauliniu principu. Hidraulinio variklio galia tiekiama transportavimui ir kėlimui. Hidraulinis savaeigis žirklinis keltuvas išskirtinis savo tikslumu, lengvu valdymu, maža gedimų tikimybe ir mažu triukš..
0.00 €
Be PVM:0.00 €
Krovinių kėlimo rampa
Nauja
Gamintojas: Kiti
Krovinių kėlimo rampaGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Stacionari doko rampa yra varoma hidraulinio siurblio ir elektros variklio.Keliamas hidraulinio cilindru.Daugiausiai naudojamas gamyklose, sandėliuose ar prekių priėmimo vietose. Ši kelimo rampa naudojamas kaip tiltas iš krovinių platformos į sunkveži..
0.00 €
Be PVM:0.00 €
Mini elektrinis žirklinis keltuvas
Nauja
Gamintojas: Kiti
Mini elektrinis žirklinis keltuvasGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Mini pusiau elektrinis žirklinis keltuvas yra specialiai sukurtas vidaus darbams.Šis įrenginys populiarus ypatingai mažose ervėse, kurios turi įvairią grindų dangą.Keltuvas naudojamas: prekybos centruose, dekoracijų įmonėse, buities reikm..
0.00 €
Be PVM:0.00 €
Mini savaeigis žirklinis keltuvas
Nauja
Gamintojas: Kiti
Mini savaeigis žirklinis keltuvasGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Keltuvas turi mažą posūkio spindulį, skirtą siauroms darbo vietoms. Jis yra lengvas, todėl jį galima naudoti ant bet kokio grindinio paviršiaus.Platforma yra pakankamai erdvi, joje gali dirbti iki trijų asmenų, taip pat keltuvą galima..
0.00 €
Be PVM:0.00 €
Mobili rampa pakrovimo platformai
Nauja
Gamintojas: Kiti
Mobili doko rampaGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Mobili pakrovimo doko rampa yra specialiai sukurta tam, kad suteiktų patogesnį krovinių priėmimą į sandėlį, gamyklą ar kt.Privažiuoti su šia mobilia rampa galima į jums patogią vietą.Lengvesnis pakrovimas ir iškrovimas.Rampos standartinis tipas su rankini..
0.00 €
Be PVM:0.00 €
Mobilus alkūninis keltuvas
Nauja
Gamintojas: Kiti
Mobilus alkūninis keltuvasGarantija: 12 mėn;Aprašymas:Mobilus alkūninis keltuvas vienas iš idealiausių kėlimo platformų, skirtų patalpų priežiūros darbams.Jis gali pasisukti 360 laipsnių ore, o pločio aukštis yra nuo 8m iki 20m. Šarnyrinį keltuvą varo dyzelinas - dujos.Jis plačiai naudojamas: p..
0.00 €
Be PVM:0.00 €
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 49 (5 puslapių)